Polacy za granicą Świat

Bayern tylko remisuje z Wolfsburgiem. Kolejna bramka „Lewego”

Bayern Monachium mimo dwubramkowego prowadzenia tylko zremisował z Wolfsburgiem. Jedną z bramek dla Monachijczyków zdobył Lewandowski, który wykorzystał 27 rzut karny z rzędu. W drużynie gości całą drugą połowę rozegrał Jakub BłaszczykowskiWynik spotkania otworzył w 33 minucie właśnie napastnik Reprezentant Polski, który pewnie wykorzystał rzut karny. Dokładnie 10 minut później na 2-0 podwyższył Robben. W przerwie na zmianę zdecydował się szkoleniowiec Wolfsburga, który zdjął z boiska przeciętnego dziś Williama, a wpuścił na plac gry Kubę Błaszczykowskiego. W 56 minucie bramkę kontaktową zdobył Arnold. Stan spotkania wyrównał w 83 minucie Daniel Didavi. Wynik remisowy utrzymał się już do końca spotkania

Bayern Monachium – VfL Wolfsburg 2-2 (2-0)

Bramki: 1-0 Robert Lewandowski (33. z karnego), 2-0 Arjen Robben (43.), 2-1 Maximilian Arnold (56. z wolnego), 2-2 Daniel Didavi (83.)