Polska Reprezentacja

El MŚ: Polska pewnie pokonuje Armenię. Hat-trick Lewandowskiego

W przedostatnim spotkaniu Eliminacji MŚ Reprezentacja Polski po  dobrym spotkaniu pokonała Armenię 6-1. Bramki dla biało-czerwonych strzelali „Lewy”, Grosicki oraz Błaszczykowski.

Reprezentacja Polski zgodnie z oczekiwaniami od początku przeważała co udokumentowała już w 2 minucie, kiedy bramkę zdobył „Turbo Grosik”. Kolejne natarcia naszych rodaków przełożyły się na dwa trafienia Lewandowskiego z rzutów wolnych. Kolejno w 18 i w 25. minucie. W 39. minucie odpowiedzieli gospodarze.. Rzut rożny wykonany przez Mkhitaryana wykorzystał Hambardzumyan.  Na kolejne bramki czekaliśmy do drugiej części. W 56 minucie ładną dwójkową akcję z Piszczkiem golem zakończył „Kuba”. W 64 minucie hat-tricka skompletował Robert Lewandowski, który wykorzystał podanie Grosickiego. W 89 minucie wynik ustalił rezerwowy Wolski, który wykorzystał zagranie Błaszczykowskiego.