Polska Reprezentacja ważne

Zapowiedź: POLSKA vs KOREA POŁUDNIOWA

Już we wtorek kolejne spotkanie towarzyskie Reprezentacji Polski. Tym razem zmierzą się na Stadionie Śląskim z Koreą Południową


Przeciwnik nie jest przypadkowy… Prezentuje bardzo podobny styl do Japonii ( nasz rywal na MŚ). Ich gra opiera się na szybkich podaniach, można ja porównać po części do dawnej „Barcelońskiej tikitaki”.

Do kadry na mecz mają wrócić Peszko, Rybus oraz Pazdan, natomiast Kownacki, Bereszyński oraz Linetty opuścili zgrupowanie.

Wiele osób zastanawia się jakim zestawieniem zagra kadra tym razem, większość ma nadzieję na powrót do jednego z sprawdzonych ustawień.
Trener Nawałka nie wyklucza powrotu do systemu 4-4-2, ale decyzja zostanie podjęta na ostatnim treningu. Można się jednak spodziewać, że sztab da jeszcze co najmniej jedną połowę systemowi z trójką obrońców. Wiadomo natomiast, że niezależnie od ustawienia szansę obok lub za Lewandowskim ma dostać skuteczny ostatnio Teodorczyk, natomiast w pomocy ma wystąpić Romanczuk. Po jednej połowie rozegrają Szczęsny oraz Skorupski.